Pożyczka bez zaświadczeń

Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach stają się z roku na rok coraz bardziej popularne i coraz chętniej po nie sięgamy, udzielane są one najczęściej przez instytucje pozabankowe w formie szybkich pożyczek i tak zwanych chwilówek. Po tego rodzaju pożyczki się gają osoby które nie pozyskują swoich dochodów na podstawie umowy o pracę, a tego wymaga większość instytucji finansowych w których składamy wnioski o kredyt. W dzisiejszych czasach mnóstwo Polaków rozlicza się na podstawie umowy zlecenie lub umowy o dzieło. I wówczas takie osoby są z góry skreślane przez większość banków jeżeli chodzi o przyznanie im pożyczki. Wówczas mogą one jednak sięgnąć po po pożyczki bez dochodów, które oferowane są przez wiele różnych instytucji pozabankowych.

Pożyczka na dowód bez dochodów

Tego rodzaju pożyczka jest rozwiązaniem przede wszystkim dla osób, które mają stały dochód, jednak nie posiadają umów, których zazwyczaj wymaga większość banków, aby nasz wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Tak zwana pożyczka na dowód bez dochodów może nam zostać udzielona dopiero po tym jak bank dokładnie nas sprawdzi szczególnie pod kątem wypłacalności, na taką okoliczność musimy być zawsze przygotowani. Aby sprawdzić naszą wiarygodność firma udzielająca tego rodzaju pożyczki może poprosić nas o okazanie aktualnego wyciągu z konta lub dokumentów potwierdzających wszystkie nasze bieżące zobowiązania. Niektóre firmy biorą też pod uwagę posiadanie nieruchomości.

Decydując się na tego rodzaju pożyczkę bardzo często zadajemy sobie pytanie poco dana instytucja wymaga od nas jakichkolwiek dokumentów i oświadczeń skoro maiła być to pożyczka tylko na dowód. Jak się okazuje wymienione dokumenty to podstawowe dane, dzięki którym zaświadczenia od pracodawcy nie będą wymagane. Dane te wpisujemy w treść wniosku i tak naprawdę nic więcej nie będzie nam już potrzebne.

Pożyczka bez dochodów skierowana jest głównie do osób bezrobotnych, pracujących w tzw. szarej strefie, a także dla tych pracujących w oparciu o tzw. umowy cywilnoprawne, czy utrzymujących się w inny sposób niż praca.

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach online

Dla osób które potrzebują gotówki na już najlepszym rozwiązaniem będzie pożyczka online bez dochodów. Bardzo często zdarza się że szukamy nie tylko bezpiecznego, ale przede wszystkim szybkiego źródła dodatkowych pieniędzy. Jak się okazuje jest to możliwe miedzy innymi za sprawą pożyczki przez Internet bez zaświadczeń o dochodach. W tym przypadku liczba potrzebnych dokumentów będzie bardzo ograniczona, a co za tym idzie zaoszczędzimy również swój czas, dlatego też cała procedura przebiega szybko i bez zbędnych komplikacji. Główną zaletą pożyczek online jest to, że ograniczają formalności do całkowitego minimum. Tym samym zachowują transparentność danej oferty. Inną zaletą jest tez to, że pożyczka bez dochodu przez Internet to ogromna wygoda gdyż nie musimy wychodzić z domu, aby otrzymać potrzebne nam pieniądze. Co więcej będą one dostępne na naszym koncie w mniej niż 24 godziny.

Leave a reply