Najlepsze kredyty gotówkowe w listopadzie 2017 roku.

W trójce najlepszych kredytów gotówkowych w listopadzie 2017 roku, biorąc pod uwagę najmniejszą wartość RRSO zajęły: Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas, tani kredyt gotówkowy z kontem w Eurobanku oraz kredyt gotówkowy PKO- mini ratka na dowolny cel jaki oferuje Bank Polski. Sprawdźmy dokładniej jakie warunki kredytów sprawiły, że znalazły się one tak wysoko na liście.

Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas.

Kredyt gotówkowy jaki oferuje nam Bank BGŻ BNP Paribas jest kredytem z oprocentowaniem nominalnym 6,99% w skali roku. Jest to jedno z najniższych oprocentowań kredytów gotówkowych jakie obecnie oferują banki. Za udzielenie kredytu pobierana jest prowizja w wysokości 3,9%. Podobnie jak oprocentowanie tutaj również bank nie chce bardzo dużo zarobić na swoich klientach. Sprawiło to, że oferta kredytu w Banku BGŻ BNP Paribas zajmuje obecnie pierwsze miejsce, pod względem najlepszych kredytów gotówkowych w miesiącu listopad. W ramach tej oferty możemy pożyczyć od 2 tysięcy złotych do nawet dwustu tysięcy złotych. Nasze zobowiązanie możemy spłacać w równych ratach w okresie kredytowania od 6 miesięcy do 120 miesięcy. Długość okresu kredytowania uzależniona jest od wysokości kwoty kredytu. Bank nie wymaga od nas założenia rachunku osobistego w banku, ani też nie musimy mieć poręczyciela, aby móc z tej oferty skorzystać. Wymagana jest jednak zgoda współmałżonka jeżeli jesteśmy osobą zamężną. Co do innych formalności trzeba również przedstawić w banku zaświadczenie o zarobkach. Bez niego wniosek kredytowy nie będzie rozpatrzony. Kredyt możemy spłacić wcześniej, a wysokość oprocentowania można z bankiem negocjować. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania jest równa 9,36%. Jak widać całkowity koszt kredytu nie jest wygórowany.

Tani kredyt gotówkowy z kontem w Eurobanku.

Tani kredyt gotówkowy z kontem w Eurobanku oprocentowany jest na 5% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu jest dosyć wysoka i wynosi 12,3%. W ramach oferty pożyczymy w banku od 500,00 złotych do 120.000,00 złotych. Zobowiązanie możemy spłacać w okresie kredytowania od 3 miesięcy do 108 miesięcy Wymogiem niezbędnym do skorzystania z oferty jest założenie w banku rachunku. Nie musimy za to, przedstawiać żadnego oświadczenia o zarobkach, aby móc skorzystać z oferty. W ramach oferty bank daje możliwość kredytobiorcy na skorzystanie z wakacji kredytowych. Spłacenie kredytu przed czasem jest możliwe, jak jest też możliwa negocjacja z bankiem odnośnie wielkości oprocentowania naszego zobowiązania. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 11,61%. Jest ona nieco większa niż w przypadku oferty Banku BGŻ BNP Paribas.

Kredyt gotówkowy PKO - Mini ratka na dowolny cel to kredyt.

Kredyt gotówkowy PKO - Mini ratka na dowolny cel to kredyt jaką oferuje Bank Polski, ma oprocentowanie nominalne w wysokości 7,99% w skali roku i prowizją za udzielenie kredytu w wysokości również 7,99%.Dostępna kwota kredytu to przedział od 1.000,00 złotych do 150.000,00 złotych. Nasz kredyt spłacimy w ratach z okresem kredytowania od 1 miesiąca do maksymalnie 96 miesięcy. Chcąc skorzystać z oferty nie musimy nawet przedstawiać żadnego oświadczenia o naszych zarobkach. W ofercie tej bank przewiduje dla nas wakacje kredytowe jeżeli będziemy chcieli z nich skorzystać. Oprocentowanie naszego zobowiązania możemy negocjować z bankiem, a samo zobowiązanie można bez konsekwencji spłacić przed upływem okresu kredytowania. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania utrzymuje się na poziomie 12,74%. Jest to trzeci kredyt pod względem kredytów z najmniejszym kosztem całkowitym jakie oferowane są w listopadzie.

Leave a reply