Gdzie można w miarę bezpiecznie lokować oszczędności?

Poszukiwanie optymalnych sposobów zarobkowania i budowania przyszłości finansowej gospodarstwa domowego to strategia niezwykle racjonalna. Na rynku masz do czynienia standardowo z bezpiecznymi, a także bardziej ryzykownymi instrumentami pomnażania oszczędności. Lokowanie oszczędności nie jest zatem prostym zadaniem. Musisz wyróżniać się przynajmniej minimalną wiedzą ekonomiczną i czasem na konkretne analizy rynku kapitałowego. W artykule poznasz najpopularniejsze sposoby lokowania kapitału wraz z krótką charakterystyką każdego narzędzia.

Read More

Kredyty gotówkowe online – duża wygoda

Wiele osób w dzisiejszych czasach decyduje się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego online. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ dla zainteresowanych osób jest to naprawdę bardzo duża wygoda i zaoszczędzenie czasu. Przede wszystkim chodzi tutaj o to, że wnioski oraz wszelkie formalności załatwia się za pomocą sieci internetowej, a więc można to zrobić bez wychodzenia z domu i nie zajmuje to zainteresowanym dużo czasu. Dzięki temu będziemy w stanie zaciągnąć kredyt gotówkowy w interesującym nas banku. Taki kredyt online przelewany jest na konto kredytobiorcy stosunkowo szybko. Duża liczba banków umożliwia obecnie skorzystanie z takich ofert, tutaj znajdziesz najlepsze oferty w sieci: http://www.splatka.pl/.

Read More

Kredyt gotówkowy dla seniora

Emeryt ze stałym dochodem

Jak wynika z danych statystycznych, sporą część rynku finansowego w kontekście kredytów gotówkowych tworzą seniorzy. Banki i instytucje finansowe także dla nich przygotowują specjalne oferty. Emeryci i renciści to grupa osób, która w posiada stały dochód, którego płatnikiem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych. W razie problemów ze spłatami, także i część takiego dochodu może zostać zajęta. W tym oto kontekście, osoby starsze sa w miarę atrakcyjnym klientem dla pożyczkodawców, zobacz korzystne oferty na http://www.kredytowepromocje.pl/.

Read More