Jak zmienia się rynek pożyczek pozabankowych?

Rynek kredytów gotówkowych, szczególnie krótkoterminowych znajduje się w trendzie wzrostowym. Pożyczki krótkoterminowe to już nie tylko domena najbiedniejszej części społeczeństwa, ale raczej osób średnio zarabiających, w granicach 2000 – 3000 złotych. Pożyczki pozabankowe cieszą się wzmożonym zainteresowaniem ze strony pokolenia Y urodzonego już po transformacji ustrojowej. Wskazane pokolenie stawia przede wszystkim na konsumpcję i natychmiastowe zaspokojenie potrzeb.

Read More

Plusy i minusy lokaty bankowej.

Co należy powiedzieć o polskim rynku finansowym? Z pewnością jest on jednym z najbardziej skomplikowanych na świecie. Jeśli chodzi o produkty to nie należy mówić o zbyt prostych ponieważ występować mogą rozwiązania kredytowe oraz depozytowe. Połapanie się w nich jest naprawdę skomplikowane. W tym przypadku o wiele lepiej jest podjąć decyzje o rozwiązaniu jakie może być bardziej popularne i dzięki jakiemu da się w sposób skuteczny zarobić. O czym może być dokładnie mowa? Sprawa dotyczy przede wszystkim lokat bankowych, które pomimo tego iż będą należeć do najstarszych produktów bankowych to tak w zasadzie mogą być dość skuteczne. Warto powiedzieć o najważniejszych plusach oraz minusach. Gdy szukasz najlepszej lokaty to przenieś się tutaj.

Read More

Czy pożyczka przez Internet może się udać?

Klienci decydując się na ekspresową pożyczkę przez Internet sporadycznie mogą się zastanawiać o tym jakie w tej sytuacji mogą występować dobre i złe strony takiego rozwiązania. Bardzo często najbardziej istotna rzecz dotyczy tego w jak szybkim tempie można uzyskać zastrzyk gotówki. Jednak taki wybór może się wiązać oczywiście z minusami oraz plusami.

Read More