Czy ryzykownym klientom udziela się kredytów krótkoterminowych?

Obsługa ryzykownych klientów na rynku kredytowym nie opłaca się zbytnio firmom pożyczkowym. Wynika to przede wszystkim ze zmian przepisów antylichwiarskich. Walka z lichwą doprowadziła w końcu do ograniczenia kosztów pozaodsetkowych, a to duży problem dla popularnych pożyczkodawców, ponieważ właśnie w tej kategorii najwięcej zarabiali, także na obsłudze mocno niepewnych klientów. Kto zatem teraz przejmuje ryzykownych klientów? Czy kredytobiorca bez dobrej zdolności kredytowej ma w ogóle szansę na zadłużenie?

Read More

Warunki otrzymania kredytu gotówkowego.

Każdy kto ubiega się o otrzymanie kredytu gotówkowego musi spełniać kilka warunków. Dopiero, kiedy ich dopełni ma szansę na otrzymanie kwoty o jaką wnioskował. Kredyt gotówkowy można uznać za jeden z najszybszych i najprostszych sposobów na otrzymanie dodatkowych pieniędzy. Banki jakie mamy obecnie są dosyć przychylne dla swoich klientów i nie mają aż tak dużych wymagań co do formalności jakie trzeba załatwić, by otrzymać kredyt niż to było jeszcze kilka lat temu. Sytuacja często zmusza nas do zaciągnięcia kredytu gotówkowego.

Read More

Kredyt gotówkowy online?

Współczesne czasy umożliwiają załatwienie wielu spraw przez internet, czyli bez wychodzenia z domu. W takich przypadkach nie ma potrzeby stania w kolejce, czekania na swoją kolej czy oczekiwania na decyzję. Wszystko zależy od możliwości banku, w którym staramy się o kredyt. Takie możliwości bez problemu sprawdzimy online.

Jakie dokumenty konieczne do uzyskania kredytu online?

Bank, który w swojej ofercie udostępnił możliwość starania się o kredyt przez internet także będzie miał wymagania co do pewnych dokumentów. Możliwe nawet, że konieczny będzie skan zaświadczenia o dochodach lub wyciągu z rachunku bankowego, na który wpływa comiesięczne wynagrodzenie. Wszystkie wymagania wskazuje praktyka danego podmiotu udzielającego kredyt online.

Read More