Najlepsze kredyty gotówkowe w listopadzie 2017 roku.

W trójce najlepszych kredytów gotówkowych w listopadzie 2017 roku, biorąc pod uwagę najmniejszą wartość RRSO zajęły: Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas, tani kredyt gotówkowy z kontem w Eurobanku oraz kredyt gotówkowy PKO- mini ratka na dowolny cel jaki oferuje Bank Polski. Sprawdźmy dokładniej jakie warunki kredytów sprawiły, że znalazły się one tak wysoko na liście.

Read More

Czy ryzykownym klientom udziela się kredytów krótkoterminowych?

Obsługa ryzykownych klientów na rynku kredytowym nie opłaca się zbytnio firmom pożyczkowym. Wynika to przede wszystkim ze zmian przepisów antylichwiarskich. Walka z lichwą doprowadziła w końcu do ograniczenia kosztów pozaodsetkowych, a to duży problem dla popularnych pożyczkodawców, ponieważ właśnie w tej kategorii najwięcej zarabiali, także na obsłudze mocno niepewnych klientów. Kto zatem teraz przejmuje ryzykownych klientów? Czy kredytobiorca bez dobrej zdolności kredytowej ma w ogóle szansę na zadłużenie?

Read More

Warunki otrzymania kredytu gotówkowego.

Każdy kto ubiega się o otrzymanie kredytu gotówkowego musi spełniać kilka warunków. Dopiero, kiedy ich dopełni ma szansę na otrzymanie kwoty o jaką wnioskował. Kredyt gotówkowy można uznać za jeden z najszybszych i najprostszych sposobów na otrzymanie dodatkowych pieniędzy. Banki jakie mamy obecnie są dosyć przychylne dla swoich klientów i nie mają aż tak dużych wymagań co do formalności jakie trzeba załatwić, by otrzymać kredyt niż to było jeszcze kilka lat temu. Sytuacja często zmusza nas do zaciągnięcia kredytu gotówkowego.

Read More