Kredyt gotówkowy na samochód używany – jak się o niego ubiegać?

Nabywcy samochodów, którzy nie mają doświadczenia w finansowaniu używanego samochodu, mogą stracić, jeśli chodzi o ustalenie, w jaki sposób uzyskać pożyczkę na samochód używany od pożyczkodawcy. Istnieje wiele szczegółów, które można śledzić w każdej sytuacji zakupu używanego samochodu. Kiedy kupujący chce sfinansować część lub całość ceny samochodu, transakcja staje się jeszcze bardziej skomplikowana. Kupujący mogą wybierać spośród dealerów lub innych pożyczkodawców zewnętrznych, aby uzyskać finansowanie samochodów używanych, które ma sens dla ich budżetu. Skorzystaj z tych przydatnych wskazówek, aby ubiegać się o pożyczkę na samochód używany, który będzie w twoim najlepszym interesie.

Read More

Gotówka na wyciągnięcie ręki

Kredyt gotówkowy pomógł już nie jednej osobie, jest to doskonałe rozwiązanie, kiedy pieniądze na już są potrzebne. Każdy może zdecydować się na to rozwiązanie, jedyne co, musi wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Naturalne jest to, że gdy chodzi o pieniądze należy kierować się rozsądkiem oraz wiedzą. Źródeł informacji jest tak wiele, trzeba tylko poświęcić trochę czasu. Kredyt gotówkowy to zobowiązanie wobec banku, klient po pobraniu finansów staje się kredytobiorcą, czyli dłużnikiem, który zobowiązany jest w określonym terminie oddać kwotę. Kiedy nie wywiązuje się z umowy musi też liczyć się z przykrymi konsekwencjami.

Read More

Kredyt konsolidacyjny na kwotę 200 000 złotych na 10 lat.

Kredyt konsolidacyjny w Banku Pocztowym.

Zaciągając w Banku Pocztowym kredyt konsolidacyjny na kwotę 200 000 złotych na okres 10 lat, koszt jaki poniesiemy z tego tytułu będzie równy 126 640 złotych. Każda z rat kredytu będzie po 2 722 złotych. Co do możliwego zakresu pożyczki można tutaj zaciągnąć zobowiązanie na kwotę od 50 000 złotych do 200 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym od 5 do maksymalnie 15 lat. Jest to kredyt konsolidacyjny jaki w całości udzielany jest w złotych polskich. Maksymalna kwota zobowiązania ustalana jest przez bank indywidualnie pod konkretnego klienta na podstawie jego zdolności kredytowej. Bez żadnego zabezpieczenia na nieruchomości ten kredyt konsolidacyjny zazwyczaj przyznawany jest do maksymalnej kwoty 200 tysięcy złotych. Jeżeli kredyt konsolidacyjny ma za zadanie spłacić kredyty inwestycyjne bądź też pożyczki hipoteczne, bank jest w stanie udzielić go na maksymalnie 180 miesięcy. W przypadku kredytu konsolidacyjnego przeznaczonego na spłacenie kredytów obrotowych, maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy. Jest kilka produktów bankowych jakich nie można poddać konsolidacji w Banku Pocztowym zalicza się do nich zobowiązania wynikające z tytułu gwarancji, kart kredytowych, factoringu, czy też z tytułu kredytu w rachunku bieżącym. Takich zobowiązań nie skonsolidujemy. Za samo rozpatrzenie wniosku trzeba zapłacić minimum 500 złotych z góry. Oprocentowanie jakie proponuje nam Bank Pocztowy jest równe 10% w skali roku. Prowizja pobierana przez bank nie jest wysoka i wynosi do 2% kwoty zobowiązania. Tytułem samej opłaty przygotowawczej przyjdzie nam zapłacić od 500 złotych. Zmiana harmonogramu spłat nie jest darmowa i za każdym razem zapłacimy za nią 50 złotych. Okres kredytowania można wydłużyć, ale wiąże się z tym koszt w wysokości od 1 do 2% kwoty prolongaty. Za spóźnioną spłatę czeka nas zapłacenie odsetek, które stanowią aż 14% w skali roku. Monit bankowy jeżeli trafi się tylko raz jest zupełnie darmowy, ale za każdy kolejny trzeba już zapłacić 5 złotych. Oferta kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym jest dobrym rozwiązaniem, ale dla tych kredytobiorców, którzy mają w miarę dobrą zdolność kredytową. Minusem jest opłata za samo rozpatrzenie wniosku.

Read More