Pożyczka bez zaświadczeń

Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach stają się z roku na rok coraz bardziej popularne i coraz chętniej po nie sięgamy, udzielane są one najczęściej przez instytucje pozabankowe w formie szybkich pożyczek i tak zwanych chwilówek. Po tego rodzaju pożyczki się gają osoby które nie pozyskują swoich dochodów na podstawie umowy o pracę, a tego wymaga większość instytucji finansowych w których składamy wnioski o kredyt. W dzisiejszych czasach mnóstwo Polaków rozlicza się na podstawie umowy zlecenie lub umowy o dzieło. I wówczas takie osoby są z góry skreślane przez większość banków jeżeli chodzi o przyznanie im pożyczki. Wówczas mogą one jednak sięgnąć po po pożyczki bez dochodów, które oferowane są przez wiele różnych instytucji pozabankowych.

Read More

Kredyt, czy pożyczka hipoteczna?

W powszechnej świadomości Klientów banków, pojęcie pożyczki i kredytu jest bardzo często mylone. Zasada ta dotyczy również kredytów i pożyczek hipotecznych, które są oferowane najczęściej właśnie przez banki. Czym zatem różnią się między sobą obydwa pojęcia? Z czym musi liczyć się Klient, który jest zainteresowany pożyczką hipoteczną? W poniższym artykule znajdują się odpowiedzi na te pytania.

Read More

Zalety kredytu samochodowego

Marzenie o nowym samochodzie to z pewnością marzenie wielu z nas jednak żeby je spełnić często musimy zmierzyć się z koniecznością pożyczenia pieniędzy od banku. Osoby które nie posiadają odpowiednich środków mogą skorzystać z pomocy bank7u i mają do wyboru kilka różnych rozwiązań. Pierwsze z nich to kredyt gotówkowy choć zdecydowanie częściej korzystamy jednak z typowego kredytu samochodowego. Decyzję o zaciągnięciu jakiegokolwiek zobowiązania warto jest poprzedzić informacjami na temat wad i zalet danego kredytu, gdyż są to dla nas istotne czynniki.

Decydując się na kupno nowego pojazdu najczęściej decydujemy się na kredyt samochodowy gdyż zazwyczaj rozwiązanie to jest nieco tańsze niż jego odpowiednik czyli kredyt gotówkowy. Warto pamiętać również o tym, że za pieniądze z kredytu samochodowego możemy kupić również inny pojazd motoryzacyjny jak: motocykl, autobus, przyczepę kempingową czy nawet motorówkę. Atrakcyjna cena kredytu wiąże się z tym, ze kredyt ten jest dodatkowo zabezpieczony samym przedmiotem finansowania czyli kupowanym przez na pojazdem. Mimo wszystko ubiegając się o taki kredyt warto wcześniej dokładnie przeanalizować rynek, możemy to zrobić korzystając z porównywarki kredytów samochodowych która wyszuka dla nas najlepsze na rynku oferty, a następnie będziemy mogli wybrać spośród nich taką która spełni nasze oczekiwania i będzie dla nas najkorzystniejsza.

Read More